Inauguracja za nami!

Inauguracja za nami!

Pierwszy weekend pełen aktywności za nami! Pogoda nie zniechęciła olsztyniaków!

Dwie wyprawy rowerowe, trzy wędrówki piesze i biegi przez park odbyły się zgodnie z planem! Mimo iście wyspiarskiej pogody - czasem słońce, czasem deszcz - nasze propozycje aktywnego spędzenia wolnych dni spotkały się z przyjemnym odzewem. Dziękujemy bardzo wszystkim uczestnikom, serdecznie pozdrawiamy i...zapraszamy po więcej!

W nadchodząca sobotę, jak co tydzień, będą czekać na chętnych organizatorzy parkrun. Odbędzie się równiez pierwsza w tym sezonie wycieczka autoakrowa z przewodnikiem. Tym razem odwiedzamy miesjca, w których mozna zebrać punkty (czyt.pieczatki) niezbędne do uzyskania Odznaki Grunwaldzkiej. Ale oczywiście Przewodnik Czeka nie tylko na "zbieraczy" - na trasie pojawią się wyjątkowe ciekawostki i nieczęsto odwiedzane miejsca na Ziemii Lubawskiej. Poza tym sprawdzimy jak się miewa nasz olsztyński Pumptrack! Na dużych i małych śmiałków w okolicach Targowiska Miejskiego przy Grunwaldzkiej będą czekały rowery i ochraniacze - kto jeszcze nie próbował, ma szansę przekonać się, jakie to fajne!

A teraz - uwaga! - podpowiadamy jak zorganizować niezapomniany Dzień Matki! Młodsi czytelnicy zabierają swoje mamusie na Rower Podmiejski do Ptaszarni! Spokojnie! Tatusiowe też mogą się zabrać! A wszystkie mamy, bez względu na wiek, zapraszamy na cudownie rozluźniającą, ale tez ciut wymagajacą, upragnioną przez wielu Jogę w pięknym otoczeniu plaży nad jeziorem Ukiel.