Łuki, rowery, joga... Pierwszy weekend czerwca!

Łuki, rowery, joga... Pierwszy weekend czerwca!

Z wiosłem w ręku czy na dwóch kółkach? Co wybierzecie Państwo na najbliższy weekend?

Zobaczyć błysk słońca na ostrzu grotu i usłyszeć świst pióra przy uchu będzie można znowu w najbliższą sobotę (2.06)! Oczywiście w ramach najfajniejszej akcji sportowo – rekreacyjnej w mieście, czyli Olsztyn.Aktywnie! Przy tej samej okazji będzie można poczuć cięciwę wbijająca się boleśnie w opuszki palców i obcierającą przedramię, ale te drobiazgi na pewno nie odstraszą wielbicieli ŁUCZNICTWA!

Instruktorzy oczekiwać będą śmiałków od godziny 10.00 w Parku Centralnym, u zbiegu ulic Emilii Plater i 21 Stycznia czyli w pobliżu wysokich schodów wychodzących w kierunku galerii Aura.

W niedzielę (3.06) zaprosimy na relaks i wzmocnienie w duchu TAI CHI – od 7.45 w Parku Jakubowo.

Tego samego dnia wyruszy SPŁYW KAJAKOWY rzeką Wadąg, ale tu już mamy komplet uczestników! Tym, którzy się nie załapali na ten termin, przypominamy, że jeszcze kilka miejsc zostało na wyprawę kajakową tydzień później – 10 czerwca. Zapraszamy do zapisów w Miejskiej Informacji Turystycznej!

Nie ma za to ograniczeń na RODZINNY RAJD ROWEROWY do arboretum w Kudypach. Zapisy następują bowiem tuz przed rozpoczęciem wycieczki, a więc przed 9.45 w niedzielę przy fontannie na Starym Mieście.

Wszyscy chętni będą tez mile widziani na zajęciach  JOGI od 11.00 na molo nad Jeziorem Ukiel.

 

Gorąco...upalnie wręcz zapraszamy, byście spędzili ten czas z nami!