ZADYSZKA

ZADYSZKA

Stawiając odważnie w tytule to słowo zastanawiam się po cichu ilu czytelnikom kojarzy się ono pozytywnie? Nam, organizatorom całego "zamieszania", bardzo! Bo przecież Zadyszka to nic innego jak Zlot Olsztyńskich Turystów!

Tegoroczna ZADYSZKA juz za dwa tygodnie, 23. września, dlatego informujemy, przypominamy i alarmujemy, że ruszyły już zapisy na to wydarzenie!

Wyczerpująco opisujemy planowane spotkanie w artykule z osobną ikonką dyscypliny (--> TU!) , a w tym miejscy postaramy się skusić jeszcze niezdecydowanych do zapoznania się z tym opisem, a najchętniej do wzięcia udziału w naszym małym turystycznym święcie. 

Udział w Zadyszce propnujemy wszystkim chętnym - bez względu na wiek i poziom formy. Tutaj sami Państwo wybieracie, jaka dyscyplina jest Wam najbliższa, a do wyboru czekają:

- trasa piesza krótka

- trasa piesza dla wytrwałych

- wycieczka autokarowa

- spływ kajakowy

- wycieczka dla rodzin z dziećmi "Zdobywamy Siedmiomilowe Buty"

- rajd rowerowy

- oraz przejazd motocyklowy.

Wszystkie te aktywności wykonywać będziemy w malowniczych okolicach pięknego miasta Ilawy! Tam też, nad najdłuższym polskim jeziorem, wspólnie zakończymy nasze wyprawy i oddamy się zasłużonemu świętowaniu przy ognisku, czyli tak, jak jesienią najprzyjemniej!

 

Zapisy na poszczególne dyscypliny odbywają się drogą elektroniczną, przez formularz na stronie: http://www.mazury.pttk.pl/zapisy-online.html?view=events&controller=events&event_category_id=2

Opłaty dokonać można przelewem lub gotówką w Miejskiej Informacji Tursytycznej, która jeszcze do końca września otwarta jest w tygodniu 10:00 - 18:00, a w soboty i niedziele 10:00 - 16:00.

 

Przypominamy, że także podczas ZADYSZKI zamierzamy nagrodzić certyfikatami wszystkich uczestników GEOCACHINGU, którzy odnaleźli komplet skrzynek! Jeszcze do końca tygodnia jest na to czas!

 

Serdecznie zapraszamy z nadzieją, że odtąd Zadyszka będzie miała dla Państwa tylko miłe konotacje! :)

P.S.

Kilka ujęć zeszłorocznego wydarzenia (i inne ciekawe informavje) znajdziecie Państwo na naszym profilu Facebook: https://www.facebook.com/olsztyn.aktywnie/