Triathlon na europejskim poziomie w Olsztynie

Triathlon na europejskim poziomie w Olsztynie

Ponownie do Olsztyna zawitają zawody na wysokim poziomie! Ciekawe ścieżki biegowe, dobre trasy rowerowe no i fantastyczne jeziora to to, co mamy w obfitości i tego właśnie trzeba organizatorom i uczestnikom Elemental Tri Series!

Elemental Tri Series Olsztyn to impreza dla amatorów i wyczynowców. Zawody zainaugurują cykl ETS w roku 2019, a dla wielu zawodników będzie to pierwszy start w sezonie. W roku 2019 dzień przed zawodami, czyli 18 maja 2019 r., w Olsztynie odbędzie się prestiżowy Puchar Europy w Triathlonie na dystansie sprinterskim, także udział w zawodach ETS Olsztyn będzie także doskonałą okazją do kibicowania najlepszym europejskim triathlonistom!

Pływanie odbędzie się na Jeziorze Ukiel, strefa zmian zostanie zlokalizowana na parkingu tuż przy ulicy Jeziornej. Trasa kolarska będzie wiodła głównymi arteriami miasta, natomiast bieg będzie wytyczony w urozmaiconym terenie na ścieżkach i alejkach miasta Olsztyn.

Na dystansie supersprinterskim rozegrane zostaną Mistrzostwa Olsztyna w Triathlonie, w których mogą wziąć udział mieszkańcy tego miasta.

 

Więcej informacji: https://triathlonseries.pl/triathlon-olsztyn?gclid=EAIaIQobChMImrnx-t2G4gIVU6maCh01bQpYEAAYASABEgIiO_D_BwE