Spacery podwodne

Spacery podwodne

Termin: 
8 wrzesień 2019 - 10:00
Miejsce: 
Jezioro

Zapisy na spacery podwodne prowadzone są na stronie www.skorpena.olsztyn.pl w zakładce olsztyn aktywnie. Na każdy spacer zapisujemy się oddzielnie. Po zakończeniu jednej akcji, następnego dnia można zapisywać się na kolejny spacer podwodny.

Udział w spacerach podwodnych jest bezpłatny. Uczestnicy ponoszą jedynie koszty pośrednie, czyli opłatę za wstęp na basen oraz koszty dojazdu na własną rękę nad jeziora w których będą odbywały się nurkowania.

Przed każdym spacerem podwodnym będą umieszczane na naszej stronie szczegóły dotyczące godziny imprezy i miejsca spotkania.

Zaczynamy o 10.00 w zależności od ilości zgłoszonych osób (w przypadku większej ilości dzielimy na 2 tury na różne godziny- informacje zostaną przekazane uczestnikom odpowiednio wcześnie drogą telefoniczną lub mailową).    Zakładamy, że Nasze spacery podwodne będą odbywać się na jeziorach w zależności od warunków atmosferycznych, jeśli natomiast w danym dniu będzie zła pogoda to wydarzenie tak jak w zeszłych latach odbędzie się na basenie UWM. Informacja o miejscu spaceru podwodnego zostanie podana pare dni wcześniej- wybieramy miejsce o najlepszej widoczności pod wodą i najlepszych warunkach do przeprowadzenia akcji.    Na miejscu będą oświadczenia pozwalające na uczestnictwo w nurkowaniu, które obowiązkowo musi wypełnić i podpisać każdy uczestnik.

Dyscyplina: 
Spacery podwodne