Czas na/ nad wodę!

Czas na/ nad wodę!

W mieście kilkunastu jezior nie wolno zapominać o sporcie rekreacji na wodzie! Serdecznie zapraszamy na kolejny weekend z Olsztyn.Aktywnie!

Od poniedziałku 12. czerwca ruszają zapisy na wyprawę kajakową zaplanowaną na 25. czerwca.

Nadchodzący weekend natomiast zapoczątkuje tegoroczne spotkania z Windsurfingiem. Zachęcamy do wczesniejszej rezerwacji miejsc, bo jednorazowo może swoich sil spróbować tylko 10 osób! Pod okiem instruktora uczestnicy mogą zarówno uczyć się i stawiać pierwsze kroki na windsurfingu, jak również doskonalić już posiadane umiejętności. W zajęciach moga brać udział osoby o każdym stopniu zaawansowania, jak również osoby bez żadnego doświadczenia. Nie martwcie się o brak przygotowania sprzętowego - każdemu uczestnikowi zapewniamy kompletny sprzęt, dopasowany do jego wagi i wieku (deska, żegiel, pianka). Zapraszamy chętnych w wieku od 7 roku życia do nieskończoności! Za organizacje i prowadzenie zajęć odpowiedzialni sa profesjonaliści - instruktorzy z Warmińskiego Stowarzyszenia Promocji Turystyki i Rekreacji Wodnej "Olsztyńskie Żagle". Zapisy: olsztynskiezagle@gmail.com

 

W niedzielę odbędzie się kolejny spływ kajakowy - tym razem rzeką Wadąg, więc zapraszamy tych z Państwa, którzy już kilka rzy trzymali wiosło w rękach, bo nie będzie tak lekko jak na Łynie! Ze względu na bystrza i przeszkody na trasie spływ zakwalifikowany został jako trudny. Popłyniemy jeziorem i rzeką Wadąg do Elektrowni "Łyna" – początek godz. 09.00. Jest jeszcze kilka miejsc dla smiałków! Zapisy i opłaty drogą elektroniczną: http://www.mazury.pttk.pl/zapisy-online.html?view=events&controller=events&event_category_id=2

 

Dla tych zaś, którzy wolą rozłozyć odpowiedzialność za prosty kurs na więcej osób idealnym rozwiązaniem wydają się smocze łodzie! Na pokład zapraszamy w niedziele o 12.00 przy molo OKS nad jeziorem Ukiel. To sport jedyny w swoim rodzaju, bo w formie rekreacji dostępny dosłownie dla każdego, nie wymagający specjalnego przygotowania fizycznego i technicznego. W jeden rejs wypłynie aż 40 wioślarzy. Tu doświadczenie nie jest wymagane - wszystkich informacji udzielą instruktorzy.

 

Zatwardziałym "szczurom lądowym" proponujemy mimo wszystko wypad nad wodę - na przykład na relaksujące zajęcia z jogi przy pięknych widokach znad molo... O 11:00m czeka na Was Gina!

 

Do zobaczenia nad wodą!

Ahoj!