Bądźcie z nami w ten weekend!

Bądźcie z nami w ten weekend!

Ogólnopolska parada rowerowa i ogólnoolsztyńskie śniadanie w Parku Centralnym. oprócz tego joga, łucznictwo, konie, kajaki...warto z nami być!

W sobotę 1.lipca o godzinie 10:00 wyruszy parada rowerowa. Trasa przejazdu : Targ Rybny w Olsztynie - ścieżka rowerowa Feliksa Nowowiejskiego - Marii Konopnickiej - rondo Ofiar Katastrofy Smoleńskiej - ul. Roberta Schumana - ul. Sielska- Kapitańska -Plaża Miejska - czyli niedużo, zaledwie 3 kilometry. Dlatego wszystkich zapraszamy do wziecia udziału w tym przejeźcie. Wraz z doświadczonymi cyklistami oraz całymi rodzinami z dziećmi zapraszamy do uczestnictwa w ogólnopolskiej akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo". Po dotarciu na Plażę Miejską na rowerzystów czekać będą rozmaite atrakcje i imprezy towarzyszące. Więcej tu: szkółka rowerowa.

Wracając z plaży można zahaczyć o Park Centralny - tam do godziny 14:00 będzie mozliwość postrzelania z łuku. Do wyboru łuki sportowe i tradycyjne - dobrane do uczestników przez pomocnych instruktorów, którzy czekać będą na wszystkic chętnych od 10:00 w części parku przy galerii Aura. --> Łucznictwo

Na niedzielę zaplanowano Drugie edukacyjne śniadanie na trawie, które ponownie odbędzie się w Parku Centralnym. Do parku mozna dostać się kajakiem, albo poćwiczyć podstawowe kajakowe umiejętności na miejscu w ramach szkółki kajakowej. Uwaga! Żeby zjeść śniadanie trzeba je ze soba przynieść! ;) Inne atrakcje - sportowe oraz ekologiczno - przyrodniczo - edukacyjne będą dostępne już na miejscu.

Wszystkie zaplanowane na ten weekend dyscypliny i najwazniejsze informacje ich dotyczące znajdują się jak zwykle w naszym KALENDARZU!

Zapraszamy!