9. edycja (prawie) za nami!

9. edycja (prawie) za nami!

Ostatniego dnia października, świętując urodziny Olsztyna, podsumowaliśmy także mijającą edycję projektu Olsztyn.Aktywnie!

Było nam niezwykle miło spotkać niemal wszystkich instruktorów naszych dyscyplin i publicznie podziękować im za kilkumiesięczną współpracę.

Wśród nowych twarzy pojawili się pani Monika, która objaśniała państwu w tym sezonie tajniki slowjoggingu oraz pan Jarek, organizator biegów pod szyldem Parkrun, promowanych też na naszych stronach.

Widzieliśmy się również z panią Patrycją i panem Arkadiuszem z drużyny Szczupaki Olsztyn, której członkowie z sukcesami promują w Olsztynie grę Ultimate Frisbee.

Pan Andrzej zaś odebrał zasłużone podziękowania za prowadzenie imprez pod hasłem "Spacer nie tylko dla seniora".

Wspaniale było tego wieczoru spotkać się również z dobrze już Państwu znanymi instruktorami i trenerami między innymi jogi, tai-chi, wspinaczki, łucznictwa, nurkowania, rajdów rowerowych i pieszych, spływów kajakowych... To naprawdę niezwykłe, że udało nam się w Olsztynie zebrać zespół ekspertów z tak wielu dziedzin sportu i turystyki i ich wiedzę i talent wykorzystać ku zadowoleniu mieszkańców i turystów. Wielkie dzięki!

Dziękujemy jednak przede wszystkim uczestnikom wszystkich treningów i spotkań, bo bez Was nie miałoby to sensu!
Jednocześnie podkreślamy, że to jeszcze nie koniec atrakcji na ten rok - zaglądajcie do naszego kalendarza na www, a od wiosny spodziewajcie się nowych atrakcji 

Zdjęcia: Jarosław Skórski